Project Description

Kosmetické ošetření Biologique Recherche

Biologique Recherche

Francouzská top kosmetika

Biologique Recherche je světově uznávanou kosmetickou firmou díky ohromující efektivitě produktů založených na vědeckém přístupu a špičkové kosmetické péči šité na míru jednotlivým klientům. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury. Ve vlastních laboratořích neustále zlepšují a vyvíjí nové produkty. Jejich vlajková loď – Beauty Institut Ambassade de la Beauté – sídlí na prestižní pařížské adrese Avenue des ChampsElysées.

Produkty BR jsou neparfemované, neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty. Jsou prevencí před alergickými reakcemi. Jsou vyvinuty tak, aby se pleť samostatně obnovovala. Díky unikátním, speciálním technikám dosáhneme vždy stálých, viditelných výsledků.

Metodologie Biologique Recherche:

  • samostatná obnova pleti, zdravá a zářící pleť

  • vysoká koncentrace nejčistších aktivních látek, více než 20%

  • respekt původní struktury aktivních látek

  • žádná umělá parfemace

Lotion P50

Ikonický produkt péče o pleť Biologique Recherche vytvořil v roce 1970 doktor Yvan Allouche – zakladatel Biologique Recherche. Jedná se o exfoliační ošetření, které je velmi progresivní, zbavuje pleť nečistot a nedokonalostí a zlepšuje její kondici. Má unikátní složení, které pomáhá epidermis znovu získat a urychlit její původní regenerační vlastnosti. Jde o zcela zásadní fázi procesu ošetření Biologique Recherche. Lotion P50, klíčový produkt přípravné fáze ošetření, se zaměřuje na epidermis. Toto unikátní ošetření kombinuje benefity pleťové vody, která čistí, exfoliuje, zvlhčuje a tonizuje zároveň. Na základě výzkumu Yvana Allouche z oblasti epidermální obnovy a skvělých výsledků se Lotion P50 stalo základním kamenem metodologie Biologique Recherche. Zároveň také představuje ikonický a nejprodávanější produkt.